„W E S O Ł Y      S M O K”

W pewnym mieście było piękne osiedle. Obok niego przy ulicy Smoczka mieszkał ze swą mamą mały smoczek.

Kiedy trochę urósł, mama postanowiła, że smoczek powinien zacząć się uczyć. Smocza mama zaprowadziła go więc

do pewnego przedszkola. Tutaj smoczek poczuł się samotny i zaczął płakać. Był sam i nikt się z nim nie bawił.
Następnego dnia mama zaprowadziła go do innego przedszkola. Był duże i kolorowe i bardzo spodobało się smokowi.

Właśnie trwała tutaj zabawa choinkowa. Dzieci wesoło bawiły się i śpiewały. Wszystkim podobało się przebranie pewnego smoka.

Nikt nie wiedział, że jest to prawdziwy smok.

Dzieci bardzo polubiły zielonego kolegę. Kiedy okazało się, że nie jest on, ani chłopcem, ani dziewczynką, tylko prawdziwym

smokiem, wtedy dzieci postanowiły, że musi z nimi zostać. Od tej pory smok stał się ich ulubieńcem.
Wszyscy go pokochali. Razem z dziećmi bawił się i uczył. Kilka razy był nawet aktorem w przedstawieniu. Od tej pory

zniknęły wszystkie smutne dzieci i smutne smoki.

To radosne przedszkole jest tu niedaleko na osiedlu Smoczka przy ulicy Warneńczyka 2. Zajrzyjcie, gdy będzie wam smutno.

Zapraszamy!

Dzisiaj jest: Piątek