Z historii  przedszkola …

Przedszkole nasze istnieje już 30 lata. Zostało uruchomione we wrześniu 1989 roku. Przez minione lata przeszło bardzo wiele

przekształceń i przeprowadzek. Nigdy jednak nie odbiło się to negatywnie na pracy wychowawczo-dydaktycznej.

W każdym momencie naszej pracy dzieci były najważniejsze.

Od września 2000r. nasze przedszkole ma „swoje miejsce na ziemi”  w budynku Szkoły Podstawowej Nr 11 przy ulicy Warneńczyka 2.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska od 2001 r. stworzyliśmy warunki, by w naszym przedszkolu mogły przebywać,

uczyć się i bawić także dzieci niepełnosprawne.

Dnia 3 czerwca 2005 r. nadano naszemu przedszkolu imię Smoka Felusia. Mamy swój hymn i bajkę o naszym przedszkolu.

Przedszkole nasze liczy obecnie  7 oddziałów przedszkolnych 10-godzinnych, w tym jeden oddział integracyjny i 1 oddział zerowy 5-godzinny.

Dzisiaj jest: Piątek
19 Lipca 2019