Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu
Strona główna -> Z życia przedszkola -> Z policją bezpieczniej


Z policją bezpieczniej


 

Najmłodsi mieszkańcy całego powiatu mieleckiego przez cały wrzesień spotykają się z policjantami, by porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie i różnych zagrożeniach. Takie spotkanie odbyło się także z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu. Policjantki - st. sierż. Magdalena Skulimowska oraz mł. aspirant Urszula Chmura z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu opowiadały najmłodszym, jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły i ostrzegały ich przed zagrożeniami. Chodziło o to, by zaszczepić w dzieciakach dbałość o własne bezpieczeństwo. Funkcjonariuszki nawiązały doskonały kontakt z dziećmi – a to z pewnością zaowocowało lepszym zapamiętaniem przekazanych informacji. Przedszkolaki odwdzięczyły się policjantkom zaśpiewaną piosenką i wspólnym tańcem. Mieleccy funkcjonariusze, realizując programy profilaktyczne, od początku września i przez kilka kolejnych tygodni skupiać się będą przede wszystkim na bezpieczeństwie najmłodszych. Policjanci odwiedzili już kilkanaście placówek oświatowych, rozmawiając z dziećmi o tym,jak powinna wyglądać bezpieczna droga do szkoły.

Funkcjonariuszkom towarzyszył dziennikarz tygodnika  KORSO, w którym ukazał się artykuł o tym spotkaniu.

 

wkrótce zdjęcia

 
Ulti Clocks content
Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
17 Października 2017
Imieniny obchodzą
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 76 dni.
Zodiak: Waga


Łącznie wizyt na stronie102843

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu