Strona główna -> Galeria 2017/2018 -> Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji

Nasze Przedszkole zdobyło

„LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji”

W dniu 24 listopada nagrodę dla Naszego Przedszkola w imieniu Pani Dyrektor odebrała Pani Dorota Chrabąszcz na II Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji i Nauce w Kielcach. Nasza placówka została wytypowana do konkursu przez Kuratorium w Rzeszowie, jako przedszkole , które w sposób szczególny zasługuje na nominację do tytułu Mistrza Nowoczesnej Edukacji. W wyniku dalszych eliminacji, Komisja Konkursowa nagrodziła  64 placówki (po 4 z każdego województwa w swojej kategorii: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum/liceum, technikum). Każda placówka musiała przygotować prezentację w formacie programu POWER POINT. Prezentacja składała się  z 8 jednostronicowych slajdów, po jednym slajdzie odnoszącym się do każdej kategorii oceny konkursowej, dodatkowy opis ( 1 strona formatu A4)wskazujący na wybitne osiągnięcia i atuty, które nie zostały ujęte w slajdach prezentacji. Celem przedsięwzięcia było wyróżnienie placówek, które wyróżniają się stosując w swojej codziennej praktyce nowe rozwiązania technologiczne, innowacyjne metody i programy nauczania, a zatrudnieni w nich nauczyciele potrafią współpracować z dziećmi i młodzieżą w taki sposób, by wydobyć jej kreatywność i pasje do rozwijania swoich zainteresowań.

W trzyetapowym konkursie ostatecznych zwycięzców wskazała kapituła konkursowa, której przewodniczył prof. UJK dr hab. Sławomir Koziej.

Laureatów kapituła wybierała spośród 83 nominowanych. Zwycięzcy podczas piątkowej uroczystej gali odebrali dyplomy i statuetki.

dyplomstatuetka2statutetka1

12 Grudnia 2018