Strona główna -> Galeria 2017/2018 -> Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa"

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

"Kartka Bożonarodzeniowa"

Mamy już wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Fundację Wspierania

Rozwoju i Edukacji Edu w Mielcu. To był bardzo trudny wybór, jak podkreślali organizatorzy.

Wpłynęło aż 87 kartek konkursowych z całej Polski !

Nasze przedszkole reprezentowała grupa III (4-latków) w składzie: Zosia i Zuzia C., Ola G., Mateusz B. oraz Kubuś M.  Zosia C.

( pod okiem nauczycielek A. Kubik i M. Stefaniak) zdobyła I wyróżnienie, z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni.

Wyniki konkursu, szczegóły i galerię zwycięskich prac można obejrzeć na stronie Fundacji, zachęcamy.

Zosia już drugi raz zdobyła nagrody w konkursie plastycznym na szczeblu lokalnym, a teraz ogólnopolskim;

gratulujemy talentu jej i wszystkim dzieciom, które tak chętnie wzięły udział w konkursie.

12 Grudnia 2018
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon,