Strona główna -> Z życia przedszkola -> Konkurs plastyczny "Moja Polska"

Konkurs plastyczny „Moja Polska -

w setną rocznicę odzyskania Niepodległości”

W związku z tym, że w każdym dziecku drzemie jakiś talent w grupie IV wybrano kilkoro dzieci (Aleksandra G., Lena P., Maja B., Mateusz B., Zofia C., Zuzanna C. oraz Zuzanna J.), które wzięły udział w konkursie plastycznym : „Moja Polska. W setną rocznicę odzyskania Niepodległości”, zorganizowanym przez Urząd Miasta, Spódzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spódzielni Mieszkaniowej oraz Obywatelski Komitet Obchodów 100-Lecia Odzyskania Niepodległości w Mielcu.

Konkurs miał na celu przybliżyć dzieci w różnym wieku do wartości patriotycznych i historii kraju, a także dać możliwość twórczej wypowiedzi na temat patriotyzmu.

Prace konkursowe zostały wykonane samodzielnie przez dzieci dowolną techniką. Nagrody były przyznawane w czterech kategoriach wiekowych. Wyróżnienie za udział w konkursie  otrzymała Zofia C.

IMG_20181120_134934

12 Grudnia 2018