Strona główna -> Kadra

W naszym przedszkolu pracuje miła, ciepła i wykwalifikowana kadra pedagogiczna. To co nas cechuje, to wysoki poziom kultury osobistej, empatia oraz gotowość do niesienia pomocy. Jesteśmy osobami kreatywnymi, pełnymi entuzjazmu, a praca to nasza pasja. Razem tworzymy zgrany, wspierający się i współpracujący dla dobra naszych wychowanków zespół. Chcemy, aby nasi podopieczni czuli się u nas i z nami bezpiecznie, wzrastali w atmosferze przyjaźni, radości, szczęścia i wzajemnego zaufania. Poprzez naszą postawę i działania chcemy zapewnić Państwa dzieciom wszechstronny i harmonijny rozwój. Uda się nam to jeśli Wy – Rodzice będziecie nas wspierać i aktywnie uczestniczyć w życiu naszego przedszkola. Jesteśmy gotowe i otwarte na współpracę, sugestię i wymianę doświadczeń oraz informacji – a wszystko po to, abyśmy razem mogli zapewnić naszym dzieciom jednolite oddziaływania wychowawcze i wzajemnie budować przyjazne relacje oraz zapewnić naszym dzieciaczkom szczęśliwe i pełne uśmiechów dzieciństwo.

21 Stycznia 2019
Dzień Babci