Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu

Nasi absolwenci

Strona główna -> Z życia przedszkola -> XII Konkurs piosenki przedszkolnej "O ząb Smoka Felusia"

 

 

XII Konkurs piosenki przedszkolnej

"O ząb Smoka Felusia"

 

W dniu 9 czerwca 2021r  odbył się w nieco innej formie już XII Konkurs Piosenki Przedszkolnej "O ząb Smoka Felusia". Celem konkukrsu jest wyłanianie spośród dzieci przedszkolnych perełek uzdolnionych wokalnie, popularyzacja zainteresowań muzycznych wśród dzieci oraz prezentacja dorobku przedszkoli.

Tematem przewodnim konkursu w tym roku były "Zwierzęta w piosence dziecięcej". Przystąpiło do niego 12 mieleckich przedszkoli miejskich oraz Przedszkole Samorządowe w Rzemieniu i Przedszkole Samorządowe w Przecławiu.

Komisja konkursowa w składzie: Jolanta Dudzik , Magdalena Betleja i Kazimierz Kozioł po obejrzeniu i odsłuchaniu dostarczonych nagrań poszczególnych wykonawców postanowiła przyznać Grand Prix Julii A. z Przedszkola Miejskieg nr 7 za wykonanie utworu "Puszek Okruszek" oraz dwa wyróżnienia: dla Juliana S. z Przedszkola Miejskiego nr 3 za wykonanie piosenki "Nasi mali bracia" oraz Sarze P. z Przedszkola Miejskiego nr 9 za wykonanie piosenki "Kundel Bury".

Jury oceniało dostosowanie repertuaru do możliwości wokalnych dziecka, walory głosowe, interpretację wykonywanej piosenki, muzykalność i rytmiczność dziecka oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy wykonawcy stanęli na wyskości zadania i godnie reprezentowali swoje placówki. Za udział w konkursie przygotowaliśmy dla nich nagrody oraz dyplomy, a dla wyróżnionych przedszkoli specjalne trofea.

 

Wszystkim dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom dziękujemy i gratulujemy.

Życzymy Wam dalszych sukcesów.

 

Pani Jolancie i Magdalenie oraz Panu Kazimierzowi

serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia

do udziału w pracach Jury.

 

1101112131415171819220212223
242526456789

 


 

 

 
Ulti Clocks content
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Lipca 2021
Imieniny obchodzą
Jakub, Krzysztof, Nieznamir, Sławosz,
Walentyna

Do końca roku zostało 160 dni.
Zodiak: Lew


Łącznie wizyt na stronie182097

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu