Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu

Nasi absolwenci

Strona główna -> Z życia przedszkola -> Dzień Dziecka w przedszkolu

 

 

Dzień Dziecka w przedszkolu:

zabawy na Wesołym Miasteczku

 

Każdy z nas dobrze wie, czego dzieci potrzebują do szczęścia – a mianowicie zabawy. Tym bardziej jeśli zabawą można nazwać karuzele, trampoliny, dmuchańce czy zjeżdżalnie. Dlatego też z okazji Dnia Dziecka do naszego przedszkola zawitało Wesołe Miasteczko. Radości dzieci było co nie miara. Już od samego rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały, by móc skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.  Każda z grup w wyznaczonym dla siebie czasie mogła poszaleć na przedszkolnym placu zabaw wykorzystując swoje zasoby energii. Zapewne ten piękny słoneczny dzień na długo zapadnie w pamięci wszystkich naszych przedszkolaków.

 

12345678gr  4gr  5gr  7gr 0gr 2gr 3

 
Ulti Clocks content
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
19 Września 2021
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja,
Sydonia, Teodor, Więcemir

Do końca roku zostało 104 dni.
Zodiak: Panna


Łącznie wizyt na stronie185959

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu