Strona główna -> Z życia przedszkola -> Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka w przedszkolu:

zabawy na Wesołym Miasteczku

Każdy z nas dobrze wie, czego dzieci potrzebują do szczęścia – a mianowicie zabawy. Tym bardziej jeśli zabawą można nazwać karuzele, trampoliny, dmuchańce czy zjeżdżalnie. Dlatego też z okazji Dnia Dziecka do naszego przedszkola zawitało Wesołe Miasteczko. Radości dzieci było co nie miara. Już od samego rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały, by móc skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.  Każda z grup w wyznaczonym dla siebie czasie mogła poszaleć na przedszkolnym placu zabaw wykorzystując swoje zasoby energii. Zapewne ten piękny słoneczny dzień na długo zapadnie w pamięci wszystkich naszych przedszkolaków.

12345678gr  4gr  5gr  7gr 0gr 2gr 3

Dzisiaj jest: Niedziela