Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu

Nasi absolwenci

Strona główna -> Z życia przedszkola -> Podsumowanie akcji "Kup Pan szczotkę"

 

 

Podsumowanie akcji „Kup Pan szczotkę”

 

Wraz z ostatnim dniem marca zakończyliśmy akcję charytatywną „Kup Pan szczotkę”. Akcja ta miała na celu zbiórkę szczoteczek, past, oraz mydeł w kostce dla afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli. Zebrane produkty zabiorą ze sobą wolontariusze; stomatolodzy, lekarze, pielęgniarki i położne wyjeżdżający do pracy na misjach. Pozostałe szczotki i pasty wysłane zostaną do Afryki pocztą drogą morską. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu osób zaangażowanych w tą zbiórkę w Naszym Przedszkolu. W imieniu potrzebujących bardzo dziękujemy!

 Pamiętajmy - dobro powraca.

 

IMG_20220408_073324

 

 

 
Ulti Clocks content
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
20 Maja 2022
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk


Łącznie wizyt na stronie197426

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu