Strona główna -> Z życia przedszkola -> Teatrzyk "O Prosiaczku Brudasku"

Teatrzyk "O Prosiaczku Brudasku"

W miesiącu maju nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiego Teatru Skrzat, wystawiając bajkę pt. „O Prosiaczku Brudasku”. Dzieci zapoznały się z konsekwencjami niezdrowego i niehigienicznego trybu życia oraz niekulturalnego zachowywania się wobec najbliższych. Przedszkolaki utrwalały wiedzę o właściwym sposobie odżywiania się, kształtowały nawyk dbania o higienę osobistą oraz o czystość w najbliższym otoczeniu. Wszystkim bardzo podobała się bajka, za sprawą aktorów, którzy prezentowali wesołe piosenki oraz włączali dzieci do przeżywania przedstawienia poprzez dialog i ruch.

IMG_20220524_125258IMG_20220524_125308IMG_20220524_131924

Dzisiaj jest: Piątek