Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu

Nasi absolwenci

Strona główna -> Z życia przedszkola -> Teatrzyk "O Prosiaczku Brudasku"

 

 

Teatrzyk "O Prosiaczku Brudasku"

 

W miesiącu maju nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiego Teatru Skrzat, wystawiając bajkę pt. „O Prosiaczku Brudasku”. Dzieci zapoznały się z konsekwencjami niezdrowego i niehigienicznego trybu życia oraz niekulturalnego zachowywania się wobec najbliższych. Przedszkolaki utrwalały wiedzę o właściwym sposobie odżywiania się, kształtowały nawyk dbania o higienę osobistą oraz o czystość w najbliższym otoczeniu. Wszystkim bardzo podobała się bajka, za sprawą aktorów, którzy prezentowali wesołe piosenki oraz włączali dzieci do przeżywania przedstawienia poprzez dialog i ruch.

 

IMG_20220524_125258IMG_20220524_125308IMG_20220524_131924

 

 

 
Ulti Clocks content
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
7 Października 2022
Imieniny obchodzą
Amalia, Justyna, Maria, Marek,
Rościsława, Stefan, Tekla

Do końca roku zostało 86 dni.
Zodiak: Waga


Łącznie wizyt na stronie203655

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu