• Kontrast

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Smoka Felusia w Mielcu

herb konina godlo polski Logo BIP

Pragniemy Was serdecznie poinformować, że 7 kwietnia obchodzony jest "Światowy Dzień Zdrowia"! 🌍🌟
W tym roku motto brzmi: "Moje zdrowie, moje prawo". To wyjątkowa okazja, aby podkreślić ważność dbania o nasze zdrowie i świadomą opiekę nad nim.
W naszym przedszkolu przykładamy ogromną wagę do promowania zdrowego stylu życia i edukacji zdrowotnej już od najmłodszych lat.
Dzieci uczą się, jak dbać o swoje ciało poprzez zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną i higienę osobistą. 🥗🏃‍♀️🚰
Zachęcamy Was, drodzy Rodzice, do wspólnego uczestnictwa w obchodach tego wyjątkowego dnia! 🤝💚
Przypominamy, że opieka nad zdrowiem naszych najmłodszych jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale również ich fundamentalnym prawem.
Wszak zdrowe dzieci to szczęśliwe dzieci, gotowe na zdobywanie świata!

Cream Minimalist Page Border 2 page 0001

tekst page 0001