• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Smoka Felusia w Mielcu

herb konina godlo polski Logo BIP

🎬🐽 Dnia 29 kwietnia dzieci z kółka językowego, pod opieką pań Joanny Maciałek i Karoliny Bąk, wystawiły przedstawienie "THE THREE LITTLE PIGS". Oprócz głównych aktorów, wzięły w nim udział dzieci z grupy "Żabki" i "Smoki", wykonując piosenki "Abracadabra" oraz "When I build my house" w języku angielskim. Ich fantastyczne umiejętności językowe, wokalne i taneczne zachwyciły publiczność. Na przedstawienie zaproszona była również klasa 1b wraz z wychowawczynią Panią Dianą Babulą ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Mielcu. Serdeczne podziękowania dla Rodziców za pomoc w przygotowaniu strojów. Takie przedstawienia nie tylko poszerzają słownictwo i rozwijają pasje dzieci, ale także pomagają im pokonać nieśmiałość i budować poczucie własnej wartości. Gratulacje dla wspaniałych aktorów! 🐽🎬

Zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w spektaklu kółka języka angielskiego
Zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w spektaklu kółka języka angielskiego
Zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w spektaklu kółka języka angielskiego
Zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w spektaklu kółka języka angielskiego
Zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w spektaklu kółka języka angielskiego

facebook