• Kontrast
  • Tekst
  • Powi─Ökszenie
  • Skalowanie tre┼Ťci 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysoko┼Ť─ç linii 100%
  • Odst─Öp liter 100%

Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Smoka Felusia w Mielcu

herb konina godlo polski Logo BIP

­čĆâ­čĆ╗,,Sprintem do maratonu biegnie dziecko ka┼╝de.­čĆâ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Sprintem do maratonu, bo zdrowie jest wa┼╝ne.
Sprintem do maratonu po zdrowie na mecie.
Sprintem do maratonu- wygra─ç je mo┼╝ecie!ÔÇŁ.
W dniu dzisiejszym dzieci z grup: Pszcz├│┼éek, Wiewi├│rek, Biedronek, Motylk├│w, Delfink├│w, Tygrysk├│w, Pracowitych Mr├│wek i M─ůdrych Smok├│w wzi─Ö┼éy udzia┼é w X Jubileuszowej Edycji Og├│lnopolskiego Maratonu Przedszkolak├│w pt. ,,Sprintem do MaratonuÔÇŁ, organizowanym przez miesi─Öcznik ,,Bli┼╝ej PrzedszkolaÔÇŁ. Coroczny bieg ma na celu promowanie zdrowego stylu ┼╝ycia i aktywno┼Ťci fizycznej w┼Ťr├│d dzieci.
Po rozdaniu numer├│w startowych i rozgrzewce, ka┼╝da grupa przebieg┼éa wyznaczon─ů tras─Ö 600 metr├│w. Wszyscy z wielkim zaanga┼╝owaniem dobiegli do mety. ┼ü─ůcznie 180 przedszkolak├│w przebieg┼éo 10, 8 km.
Grupy otrzyma┼éy pami─ůtkowe dyplomy, potwierdzaj─ůce przynale┼╝no┼Ť─ç do Ma┼éych Marato┼äczyk├│w a dzielni biegacze- medale. Dzi┼Ť ka┼╝dy by┼é zwyci─Özc─ů.
Dzi─Ökujemy wszystkim uczestnikom za wielkie emocje i dobr─ů zabaw─Ö.
 
Zdjęcie przedstawia udział dzieci w akcji "Sprintem do maratonu biegnie dziecko każde"
Zdjęcie przedstawia udział dzieci w akcji "Sprintem do maratonu biegnie dziecko każde"

facebook